Şu anda facebook beğeni arttırma ile ilgili blog yazılarımızı facebook beğeni arttırma etiketi ile aramaktasınız. facebook beğeni arttırma hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.

Eğer facebook beğeni arttırma ile ilgili yeterli yazıya ulaşamazsanız, hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da projelerinizi hayata geçirmek isterseniz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.
18:00, 20 Kasım 2014
Facebook Pazarlaması Nasıl Yapılmalıdır?

Facebook bilindiği üzere dünyanın en büyük sosyal medya platformudur. Bu sıfatı ise sarsılmaz bir şekilde elinde tutmaktadır çünkü son verilere göre 1.35 milyar aylık aktif kullanıcıya sahiptir. Sahip olduğu bu muazzam istatistiki veri ise her geçen ay hızlı bir şekilde yükselmektedir. Geçtiğimiz yıldan bu yana aktif kullanıcı sayısı ise %12 oranında artmıştır. Bu da düzenli bir şekilde kullanıcı sayısını artırdığını göstermektedir.

Genel olarak bakıldığında ise, bir başka sosyal medya mecrasının şu anda 1 milyar barajına yaklaşabilmesi hem toplam kayıtlı kullanıcı sayısı olarak hem de aylık aktif kullanıcı sayısı olarak pek de mümkün görünmemektedir. İşte bu nedenle de Facebook pazarlaması, tüm dijital pazarlama alternatifleri arasında kendisine çok önemli bir yer edinebilmektedir.