Şu anda facebook reklam ile ilgili blog yazılarımızı facebook reklam etiketi ile aramaktasınız. facebook reklam hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.

Eğer facebook reklam ile ilgili yeterli yazıya ulaşamazsanız, hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da projelerinizi hayata geçirmek isterseniz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.
14:39, 28 Şubat 2015
Başarılı Facebook Reklamları İçin 4 İpucu

Ürün ve marka pazarlamada Facebook reklamlarının önemi tartışılmaz. Bu reklamların öne çıkmasını sağlayarak hedef kitlenizi genişletebilir ve ürün satışlarınızı artırabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken 4 yol vardır:

09:13, 23 Aralık 2014
Twitter Reklam İstatistikleri

Twitter, dünyada ve özellikle de ülkemizde en etkin kullanılan 2. sosyal medya platformu. Twitter yaklaşık 750 milyon kayıtlı kullanıcı sayısına sahip olsa da, sadece 250 milyon gerçek kullanıcıya sahiptir. Bunun nedeni ise sahte ve reklam hesapları.

Farklı ülkelerde 2. sıra değişiyor olsa da neredeyse tüm ülkelerde en aktif kullanılan sosyal ağ Facebook oluyor. Biz ise bu yazımızda dünyayı, Türkiye’yi ve Twitter’ın merkezi Amerika’yı göz önünde bulundurarak 2 numaralı sosyal ağı ve bu mecranın reklam istatistiklerini inceleyeceğiz.

15:30, 02 Aralık 2014
Facebook İstatistikleri 2014

Facebook, bilindiği üzere 4 Şubat 2004 tarihinde Mark Zuckerberg tarafından Amerika’da Harvard Üniversitesi öğrencileri için kurulmuş küçük bir öğrenci sosyal ağıydı. Ardından, Bostan etrafındaki tüm üniversitelere yayılmayı başardı ve ilk senenin sonunda ABD’deki üniversitelerin tamamı Facebook sosyal medya platformunda yer alıyordu. Sonrasında ise Facebook tüm dünya üniversitelerine yavaş yavaş yayılmaya başladı. Ülkemize ise ilk defa 2007 yılında popülerleşmeye başladı ancak sadece İngilizce olarak kullanılabilmesi nedeniyle, kısıtlı bir kitleye yayılmıştı. Ancak, Türkçe dil seçeneği gelmesi ile birlikte tüm Türkiye’ye hızlı bir şekilde ulaşmayı başardı.

Bu yazımızda ise, Facebook’un 2014 global istatistiklerine (Kasım 2014 verileri) göz atacağız ve kısa olarak inceleyeceğiz.