Şu anda mobil uygulama ile ilgili blog yazılarımızı mobil uygulama etiketi ile aramaktasınız. mobil uygulama hakkında detaylı yazılarımızı bir alt kısımda bulabilirsiniz.

Eğer mobil uygulama ile ilgili yeterli yazıya ulaşamazsanız, hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da projelerinizi hayata geçirmek isterseniz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.
14:47, 08 Ocak 2015
Instagram`ı Reklam Odaklı Kullanmak

Sosyal ağların kullanımı her geçen gün biraz daha artıyor. Özellikle mobil cihazların sisteme entegrasyonu sayesinde sosyal ağlar oldukça büyük bir kitleye hitap eder hale geldi. Bu ağlar arasında reklam organizasyonu konusunda en büyük avantajlar sunanlardan biri de şüphesiz Instagram’dır. Instagram’ı diğer sosyal medya mecralarından ayıran ve reklam konusunda tercih edilebilir kılan en büyük avantajı ise fotoğraf vasıtası ile reklam yapabilmenize olanak sağlamasıdır. Bunu etkin olarak kullandığınız takdirde hiçbir ücret ödemeden büyük kitlelere ulaşmanın eşsiz hazzını yaşayabilirsiniz. Ancak Instagram vasıtası ile iyi bir yerlere gelebilmenin en büyük destekçisi sosyal medya ajansı ile çalışmaktır.