Web ve sosyal medya dünyasında 7/24 var olan, yaratıcı bir topluluğuz.

CREAMIVE, her an dijital düşünen ve markalarını dijital dünyada başarıyla var etmekten keyif alan kreatif bir ekibe sahiptir. Markalarının web ve sosyal medya platformlarında bilinirliklerini ve karlılıklarını artıracak yaratıcı fikirleri ve uygulamaları ile yüksek geri dönüşler sağlamaktadır.

Markalarımızın sosyal medyadaki yol haritalarını oluşturuyor ve bu amaçla markalarımızı dijital dünyada düzenli olarak besliyoruz. Kurumsal iletişim politikalarını da göz önünde bulundurarak, offline dünyadaki çalışmalarının online ortama aktarılması aşamasını üstleniyoruz markalarımızın her mecrada var olmalarını planlıyoruz. Bu aşamalar esnasında markalarımıza farklı kampanya fikirleri ve projeleri önerileri sunarak, her an dijital dünya ile uyumlu kalmalarını sağlıyoruz.

Facebook Uygulaması

Facebook ve diğer sosyal medya platformları üzerinde hazırladığımız uygulamalar ile markalarımızın sosyal medyadaki varlıklarını güçlendirerek, marka ile kullanıcı arasında keyifli bir iletişim ortamı oluşturmaktayız.

Sosyal Medya - Reklam

Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında hedef kitle analizleri sonrasında en verimli sosyal medya reklamlarını markalarımız için hazırlayarak, yüksek oranda dönüşümler ile markalarımıza fayda sağlamaktayız.

Hızlı ve Kaliteli Çözümler

CREAMIVE'in en bilinir özelliği ise markalarına en kısa sürede, en hızlı çözümleri sunmasıdır. Markalarımızın hedefledikleri sürelerde ya da daha erken projelerimizi tamamlayarak, daha uzun sürelerde test imkanları sağlamaktayız. Ayrıca, gerekli durumlarda markalarımızın 7/24 bizim ile irtibata geçebilmeleri nedeniyle de potansiyel sorunlar henüz meydana gelmeden engelleyebiliyoruz. Bunların yanı sıra, markalarımızın ek yazılım geliştirme ihtiyaçlarını da çok kısa sürelerde tamamlayarak; markalarımızın hayallerini en kısa sürelerde online mecralara hazırlıyoruz.

Markanızın da konusunda uzman kişiler tarafından hizmet almasını isterseniz, lütfen bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Sadece bir merhaba ile köklü bir dostluğa adım atabileceğimize inanıyoruz.

Sosyal Medya Infographic

256 Bit Şifreleme

Yaptığınız tüm ödemeler
ve işlemler şifrelenmektedir!

Biz Sizi Arayalım?

Bilgilerinizi bize iletin
biz sizi arayalım!

%99+ Uptime

%99+ oranlarına ulaşılan güçlü
sunucular ile işiniz aksamaz!

Yüksek Hız

SSD HDD ile 10 kata kadar
hızlı ve benzersiz sunucular!