Markalarımızın dijital mecralarda daha dikkat çekici olabilmeleri için
7/24 en yaratıcı fikirleri sunabilmek için düşünüyoruz.

Tanıtım Videosu

Teknolojilerin gelişmesiyle birlikte, dijital mecralardaki içeriklerin önemi daha da artmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise kullanıcıların bir içeriğe olan dikkatlerinin sürekli olarak azalması ve markaların da bu azalan süreleri çok iyi değerlendirme zorunluğunda olmaladırıdır. 2011 senesinde yapılan araştırmalara göre kullanıcıların 2 dakika üzerindeki videoları izleme oranları, 2 dakikadan kısa olan videolara göre çok daha düşüktür. Artık kullanıcılar gün geçtikçe daha fazla üretilen videoların daha kısa olmalarını bekliyor ve kısa süreli videoların dikkate değer olanlarını izlemeyi tercih ediyorlar.

Bu nedenledir ki, tanıtım videolarının az sürede daha fazla içeriği dikkat çekici şekilde sunmaları gerekmektedir. Bu konuda ise kurgu önem kazanmaktadır. Kurgu olarak, marka ya da ürün stratejisinin video içerisine yerleştirilmesi ardından, aynı kalitede yapılacak olan seslendirme ve arka fonda yer alacak etkileyici bir müzik ile tanıtım videosu hazırlanmalıdır. Bu kıstaslara uymayan videoların; kullanıcılar tarafından izlenilmesi ve daha da önemlisi sevdikleri, arkadaşları ya da takipçileri ile paylaşmaları mümkün olmayacaktır.

Video İstatistikleri

Tanıtım videosu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ya da birlikte tanıtım videonuz için neler yapabileceğimizi paylaşabilmek için lütfen bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. İletişime geçmek ve merhaba demek için lütfen tıklayınız.

Tanıtım Videosu hizmetimizi satın almak için lütfen tıklayın.

Sosyal Medya Infographic

inoKampüs Tanıtım Videosu

256 Bit Şifreleme

Yaptığınız tüm ödemeler
ve işlemler şifrelenmektedir!

Biz Sizi Arayalım?

Bilgilerinizi bize iletin
biz sizi arayalım!

%99+ Uptime

%99+ oranlarına ulaşılan güçlü
sunucular ile işiniz aksamaz!

Yüksek Hız

SSD HDD ile 10 kata kadar
hızlı ve benzersiz sunucular!